buty adidas
Poland
Waluty:

Dostawa towaru

Dostawa Zamówienia wysyłamy przez Ekspresowa poczta międzynarodowej i zazwyczaj dotrze w ciągu 1 tygodnia. Jesteśmy profesjonalnym dystrybutorem online i współpracy z EMS dłuższej perspektywie. Wszystkie zamówienia są ubezpieczone na kwotę zakupu, a można śledzić na stronie internetowej EMS.
Upewnij się, że jesteś w domu, gdy nie są spodziewane pakiety.
Wszystkie paczki wysyłane są w innym oknie.

Zwrot

Przed wyprawą politykę wymiany i prosty zwrot, należy skontaktować się z nami na adres do wysyłki, jeśli chcesz wysyłać rzeczy z powrotem. Wszystkie przedmioty wysyłane z powrotem do nas, musi być w oryginalnym stanie, tj ubranym, myje, ze wszystkimi etykietkami dołączać.
Podczas składania zamówienia w zależności od zdjęć, które oferujemy proszę potwierdzić kolor, rozmiar i styl. Po otrzymaniu naszych produktów, jeśli nie jesteś zadowolony z kolorem lub rozmiarem, ale nie jakości problemów, wymiany lub częściowy zwrot kwoty zakupu są dostępne. Powrotna wysyłka jest na koszt kupującego.
Co do problemów związanych z jakością lub złej wersji, proszę robić zdjęcia przedmiotów i wysłać je do nas. Bierzemy pełną odpowiedzialność w przypadku problemów z jakością są zainteresowane. Jeśli chcesz wymieniać rzeczy do zwrotu lub innego stylu wniosek, prosimy o poinformowanie tropi po produkty są wysyłane z powrotem. Po otrzymaniu pakietu, wysyłamy przedmiot zmienić kolejność lub zwrotu płatności.
Jeśli masz jakiekolwiek pytania dotyczące zwrotu produktów, skontaktuj się z nami!

Anulowanie zamówienia

Rezygnacja z zamówienia należy wystąpić przed zamówienie zostało wysłane. Ponieważ traktujemy wszystkie zamówienia tak szybko jak to możliwe w ciągu 6-8 godzin po złożeniu zamówienia, więc nie zawsze jesteśmy w stanie anulować zamówienie po wprowadzeniu. Dziękujemy za zrozumienie. Wnioski o anulowanie po zamówienie zostało wysłane są traktowane zgodnie z naszą polityką powrotnej. Przyjazny Wskazówka: Jeśli nie otrzymałeś swój 10-cyfrowy numer śledzenia w ciągu 3 dni po złożeniu zamówienia, serwer e-mail może być postrzegane jako spam. W takim przypadku prosimy o kontakt w celu uzyskania pomocy.
Powrót