buty adidas
Poland
Waluty:

Polityka prywatności

Nasza strona jest zobowiązana do ochrony prywatności naszych klientów. Poniżej przedstawiamy naszą politykę prywatności i ochrony danych. Jeśli potrzebujesz więcej informacji lub masz jakieś pytania dotyczące naszej polityki prywatności, prosimy o kontakt.

Bezpieczeństwo
Nasza witryna używa standardowego szyfrowania Secure Sockets Layer (SSL) na wszystkich stronach internetowych, w których wymagane dane osobowe. Ta technologia szyfrowania chroni swoje nazwisko, adres i numer karty kredytowej podczas transportu danych. On z dumą pokazuje Seal Bezpieczne - Nasza strona internetowa została analizowane przy użyciu kontrole mogą bezpiecznie zweryfikowane skaner luk ponad 11000 luk.
Jesteśmy zobowiązani do ochrony prywatności. Przekazane nam informacje nie są przekazywane ani sprzedawane wszelkich zewnętrznych stron, z wyjątkiem przedsiębiorstwa żeglugowego dostarczenia zamówienia. My tylko udostępniamy wysyłka adres i numer telefonu, z firmy spedycyjnej. Informacje, które zbieramy od Ciebie jest używany tylko do przetwarzania i wysłać zamówienie. Twój adres e-mail jest używany jedynie do zapewnienia potwierdzenia zamówienia i numer śledzenia. Twój numer telefonu służy do kontaktu z Tobą w przypadku wystąpienia problemów z realizacji lub dostawy zamówienia. Jeśli masz pytania, wątpliwości lub uwagi dotyczące naszej polityki prywatności, prosimy o kontakt!
Wielkie dzięki!
Powrót